Levendula palánta ültetés
23
2020. április
180 tihanyi levendulapalántát kapott a Fény Felé Alapítvány adományba Bartus Sándor őstermelőtől.
A palántákat szociális intézményeink szakdolgozói a tegnapi napon a napközink, az új Kincsesláda ház és a Kincsesláda műhely udvarain elültették. Remélhetően ez évben az eddiginél is több levendulával töltött termékkel tudjuk vásárlóinkat meglepni.






Köszönjük az adományt Bartus Sándornak és kérjük olvasóinkat, ha még nem vettek az idén virágpalántát rendeljenek Tihanyból. Két nap alatt ideért és gyönyörű!
Szeretnénk hozzájárulni, hogy minél többen megismerhessék a csodálatos levendulákat termesztő szakembert, Bartus Sándort és vásárlással közösen mi is segítsük az ő vállalkozását.

Danink szorgalmasan hímzi a levendula téglajegyhez szükséges zsákocskákat, de kapható a tönköly + levendulavirággal töltött párnánk.